55 OGÓLNOPOLSKI CENTRALNY RAJD HUTNIKÓW „BIESZCZADY 2017”

Tym razem w Bieszczadach,odbył się 55 Ogólnopolski Centralny Rajd Hutników.Nie mogło na Nim zabraknąć drużyny KM NSZZ Solidarność 80 Małopolska MSP, pod kierownictwem Eugeniusza Hleka.
Naszą bazą wypadową była miejscowość Bystre koło Baligrodu z kompleksem wypoczynkowym ORW Bystre.
W pierwszy dzień zwiedzaliśmy przepiękną zaporę znajdującą się w Solinie,oraz odbyliśmy rejs statkiem po jeziorze. Wieczorem atrakcji nie mogło zabraknąć przy wieczornym ognisku.
Drugiego dnia przeszliśmy Połoninę Wetlińską, zaglądając do Chatki Puchatka i zdobywając szczyt Smerek. Mimo zmęczenia po długiej trasie wieczorem odbyliśmy mecz piłki nożnej i po zaciętym pojedynku zakończonym remisem,odbyły się rzuty karne.Wygrała drużyna której kapitanem była Weronika. Kierownik nie zapomniał i wszystkim wręczył nagrody.

Trzeciego dnia rano pogoda trochę pokrzyżowała nam plany i po dłuższym odpoczynku udaliśmy się na metę rajdu,która znajdowała się w Bukowcu.A tutaj to się dopiero działo…..

Liczne konkursy w których nasza drużyna dominowała i całkiem udana prezentacja naszej grupy,to wszystko spowodowało,że po raz pierwszy wygraliśmy Rajd!!!!

Okrzykom radości nie było końca i chciałbym podziękować w imieniu Kierownika wszystkim uczestnikom,za duże zaangażowanie w konkursach i „danie z siebie wszystkiego” podczas prezentacji. WIELKIE DZIĘKI. Podczas wieczornej imprezy w ośrodku było co świętować……

Ostatni dzień to zwiedzanie Baligrodu,trochę w niesprzyjających warunkach pogodowych,ale z uśmiechem na twarzy. No i …niestety powrót….Do zobaczenia na rajdzie za rok……

Relacja KTG Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie

 

 

 

Komentowanie zamknięte.